Krize – ať ekonomické, politické nebo životní – přicházejí a odcházejí; dobré střídá zlé a naopak. Ovšem i v tom zlém je potřeba vytěžit co možná nejvíce toho dobrého. Krize, v posledních dekádách jedno z nejvíce skloňovaných slov, mají jedno společné – možný negativní dopad na člověka, instituci nebo společnost.

Již v dobách řeckých filozofů Sókrata, Platóna či Aristotela byla rétorika považována za umění. Dobře zvládnutá komunikace byla vždy symbolem úspěchu, zejména v dobách krize; krizová komunikace může posílit roli člověka, instituce či celé společnosti a připravit tak prostor pro další, nové a úspěšné období.

Krizová komunikace, tedy komunikace člověka nebo instituce v situacích, kdy je její pověst či stabilita ohrožena krizovou událostí, je tak právem označována za královnu public relations. Ne každá společnost však tuto komunikaci zvládne. Úskalí tkví zejména v nepředvídatelnosti negativní události. Ovšem, nepředvídatelnost negativní události neznamená, že se na situace nedá dopředu, alespoň z hlediska komunikace, připravit.

Krizová komunikace – (zlá) královna PR – je seminářem, který Vás připraví a naučí jak v době krizí komunikovat.

Účastníci semináře se dozví, co jsou elementární základy a předpoklady pro krizové komunikování s okolním světem. Součástí programu jsou pak i nejmodernější trendy a strategie krizové komunikace. Velká část semináře je věnována případovým studiím z praxe, zejména pak ze společností SAZKA sázková kancelář, a.s., ŠKODA TRANSPORTATION a.s. Nedílnou součástí bude i krizová komunikace na sociálních sítích.

Celé odborné fórum je vedeno profesionály z praxe; mezi vystupujícími budou Tomáš Cikrt, odborník na slovo vzatý, Lubomíra Černá ze společnosti ŠKODA TRANSPORTATION či Eva Illésová, specialistka na marketing na sociálních sítích.

Komora Public Relations si Vás jako mediální partner dovoluje na toto odborné fórum pozvat. Vzdělávací program se uskuteční 15. ledna 2013 v hotelu Maximilián, Haštalská 14, Praha 1.

Akci pořádá společnost enforum, platforma pro sdílení zkušeností a know-how mezi podnikateli a profesionály napříč obory a organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů.

Přihlášku spolu s kompletním programem naleznete zde. Přihlašovat se můžete i on-line zde.

Těšíme se na setkání!