Partneři KoPR

Český klub mluvčích Spokeperson´s Club

 

Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

 

NutraCept a.s. Dodavatel vysoce kvalitních doplňků stravy

 

Dílny tvořivosti Organizace pomáhají lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život.

 

 

Návraty Program ucelené podpory lidí po poškození či poranění mozku.

 

MMPortal.cz informační a komunikační Portál přátel marketingu a médií

 

top vision s.r.o. organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů.

 

 

Studenta Media s.r.o. je moderní mediální skupina a komunikační agentura. Na českém trhu je jedničkou v oslovování studentů a mladých lidí.

 

Unique Concept je lifestylový concierge, který svým členům usnadní a zpříjemní život.

„Žádný požadavek pro nás není příliš velký“

 

enforum je platforma pro sdílení zkušeností a know-how mezi podnikateli a profesionály napříč obory a organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů.

 

WCF-Davos Forum s Administrator – Top Communication GmbH je pořadatelem odborných fór, konferencí a dalších vzdělávacích akcí z oblasti komunikace. WCF-Davos Forum pravidelně pořádá celosvětově známou konferenci WCF-Davos: Communication on top in Davos a v současné době se také zaměřuje na nová fóra v dalších zemích Evropské unie. Jednou z prvních regionálních konferencí je WCF Davos Prague: Communications Professionals 3.0: Changes and Challenges in the PR industry.

 

 

 

Anglo-americká vysoká škola byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou VŠ působící v České republice. Sídlí v Praze v barokních palácích nedaleko Karlova mostu. Nabízí vzdělání v oblastech ekonomiky, managementu, mezinárodních vztahů a diplomacie, humanitních a společenských věd a rovněž také žurnalistiky a práva. Výuka probíhá v anglickém jazyce. Studenti mají možnost absolvovat část studia i na některé z partnerských univerzit v USA (např. University of Hawai, Hilo). AAVŠ je také zapojena do mezinárodního programu Erasmus, který umožňuje výměnné studijní pobyty v rámci zemí EU. Absolventi školy se úspěšně uplatňují na domácím trhu i v zahraničí ať již jako podnikatelé nebo vedoucí zaměstnanci mezinárodních společností, organizací či diplomatických služeb.