Členové KoPR

GoodCom

Agentura GoodCom poskytuje svým klientům komplexní servis v oblasti PR i reklamy, zejména se zaměřením na kladné představování a podporu obchodní politiky, obecnou tvorbu image, obecnou pozitivní mediální prezentaci, ochranu před negativními vlivy a vymezení vůči konkurenci. Kromě toho zajišťuje řadu dalších služeb na zakázku. Jedná se zejména o vnitropodnikové i mezipodnikové komunikace, zprostředkování obchodních a investičních příležitostí a další zvláštní akce dle přání klienta.

EXTENDER

Extender je rychle se rozvíjející komunikační a poradenská agentura. Vznikla v roce 2006. Má k dispozici vše od vlastního call centra po produkční tým, který zorganizuje jakoukoliv akci kdekoliv na světě. Specializuje na to, aby s pomocí nejmodernějších technologií a způsobů práce nabídla klientům nejkvalitnější služby v oblasti, která je nazývána po britském vzoru „Making brands famous“.

ARISTON PR

Agentura ARISTON PR se svým klientům snaží napomoci nalézt cestu ke zvýraznění vlastní kvalitní image. Agentura ARISTON PR je plnoservisní public relations a reklamní agenturou. Jejím záměrem je propagovat svého klienta všemi kvalitními komunikačními a reklamními metodami a způsoby. Činnost agentury začíná u standardních public relations aktivit, pokračuje přes mediální reklamu a inzerci a končí až u specializovaných propagačních a promotion akcí.

4JAN

Agentura 4JAN poskytuje komplexní služby public relations – od tvorby komunikační strategie přes zpracování a umístění tiskových materiálů v médiích až po krizovou komunikaci. Nedílnou součástí jejich služeb je interní a externí komunikace, produktová a marketingová komunikace, pořádání společenských akcí a dalších events, tvorba publikací, časopisů či webových prezentací. Dokáží zajistit komunikaci s určenou cílovou skupinou s důrazem na sdělovací prostředky. Jejich silnou stránkou je zkušenost s novinářskou prací a dokonalá znalost prostředí v médiích.

CCG – Czech Communication Group

Mediální vztahy, public affairs, marketingové poradenství, pořádání eventů, tvorba propagačních materiálů i corporate identity, investorské, klientské i zaměstnanecké vztahy a mnoho dalšího zajišťuje Komoru PR spoluzakládající agentura CCG – Czech Communication Group, s.r.o. již od roku 2003.

P.G. Management

Zástupci agentury P.G. Management pracují v oboru komunikace již více jak deset let. Dokáží informace pro své klienty vytvářet, šířit, krotit či usměrňovat. Nejedná se přitom o nějakou tajemnou či nečistou hru – naopak, jejich úkolem je rozkrýt a přiblížit práci klientů novinářům a tím i veřejnosti.

PRIVILEGE PR

Agentura PRIVILEGE PR je ryze českou společností, která se během patnácti let své existence vypracovala na full servisovou agenturu pro domácí firmy i světové koncerny působící v České republice. Její devizou je především znalost mediální oblasti, což vyplývá z mnohaletého novinářského působení pracovníků agentury v nejvýznamnějších českých titulech. Díky těmto zkušenostem dokáží vyhovět potřebám novinářů a na úrovni hájit zájmy svých klientů v procesu komunikace.

Strategic Consulting

Strategic Consulting je poradenskou společností se špičkovou znalostí toho, čím se zabývá, tedy public relations, lobbyingem, business komunikací a vydavatelskou činností. Nejsou agenturou, která jen hezky prezentuje prázdná slova. Za nimi jsou léta poctivé práce, výborných výsledků a spokojených klientů. Síla firmy spočívá především v silných regionálních zastoupeních a kvalitním týmu.

Press Publishing Group

Press Publishing Group je agentura zabývající se vydavatelskou činností.

aPRiori

Public relations agentura a priori, s.r.o. vznikla na přelomu let 2002 – 2003. Společnost a priori, s.r.o. je dynamický sedmičlenný tým doplňovaný operativně o externisty. Firmu tvoří odborníci, kteří působili v oblasti médií, reklamy i marketingu. V době, kdy je komunikace klíčová pro úspěch ve všech oblastech veřejné správy, obchodu a průmyslu, poskytují kompletní public relations a media relations služby. Firma se specializuje se na tvorbu a upevňování vztahů se sdělovacími prostředky a veřejností, strategické plánování a vydavatelskou činnost. Dále se podílí na budování image firmy a jejího managementu, na posilování pověsti značky a mimo jiné také realizuje speciální klientské akce. Působí v České a Slovenské republice.

Essential Communication s.r.o

Společnost Essential Communication, založená roku 1996, nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti Public Relations a Public Affairs. Klientům nabízíme spolehlivost, kreativitu a profesionální přístup při řešení jednotlivých úkolů. Naší nespornou předností je znalost mediálního trhu v české republice a aktuální informovanost o dění v médiích.

Mezi naše služby patří:

– tvorba a realizace komunikačních strategií

– krizová komunikace

– mediální a komunikační tréninky

– Public Affairs

– odborné eventy

– pořádání press tripů

– kulturní akce