Úspěšné fórum Interní komunikace se letos představí ve zcela nové formě. Změnou názvu na IN Communication vše teprve začíná.

Letošní jubilejní 10. ročník se bude konat již 1.října v moderně zrekonstruovaném konferenčním centru U Hájků v Praze, kde se představí přední odborníci s nejnovějšími trendy z oblasti interní komunikace.

Kromě praktických případových studií bude více prostoru vyčleněno diskuzím, které budou na neformální rovině probíhat i během přestávek díky moderovaným ,,kulatým stolům“. Jako ranní icebreak programu je nachystána sekce ,,Co je in v INterce“, kde moderátor akce, Roman Frkous, bude hovořit o trendech a měřitelnosti přínosu interní komunikace. Dále bude následovat téma INterka a značka, kde jednou z vystupujících je Lucie Ehrlichová, od které se dozvíme, jak v ČEZu pracují s Employer brandingem. Účastníci se dále mohou těšit na výzkum od agentury Ipsos, který bude prostřednictvím hlasovacích zařízení realizován přímo v hlavním programu konference a následně vyhodnocen a porovnán s loňskými výsledky Tomášem Macků, Research & Communication ředitelem  Ipsosu. Jestli je mít práci ta správná motivace se nahlas zamyslí Adam Čížek, bývalý manažer rozvoje lidských zdrojů Philipsu a HR ředitelka z EVRAZ Vítkovice Steel, paní Hana Hoblíková. Celý program pak uzavře blok ,,Devatero přikázání pro interní komunikaci“, kde vystoupí senior konzultantka pro oblast komunikace Marie Wojciková společně s Jiřím Žižkou, managing partnerem ze společnosti Motivate.

Akci pro Vás pořádá společnost top vision, specialista na firemní vzdělávání. Více informací naleznete na webu akce www.internikomunikaceforum.cz