Komora Public Relations si Vás dovoluje pozvat na vzdělávací akci Event Management Forum – Jak na dokonalý event, která se uskuteční již 27. března 2014 v Konferenčním centru Greenpoint v Praze 10.

Program letošního ročníku se zaměří na novinky a trendy nejlepších eventů z domova i ze světa. Významná část programu se bude věnovat autorským právům v event managementu a také měřitelnosti návratnosti investic z těchto akcí. Hlavním partnerem letošního ročníku se stala společnost Event Arena, přední eventová agentura na českém trhu, která již od roku 2000 zorganizovala přes 1600 nejrůznějších eventových akcí. Celým programem letošního ročníku Vás provede Norbert Pýcha, jednatel společnosti Event Arena. O své zkušenosti s organizací úspěšných eventů se podělí i např. Kateřina Horynová, ředitelka produkce a spolumajitelka společnosti Event Arena.

Akci pořádá společnost top vision s.r.o., organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů. Komora Public Relations se stala mediálním partnerem těchto akcí a díky spolupráci, kterou jsme se společností top vision s.r.o. uzavřeli, Vám přineseme co nejvíce informací a novinek.

Více informací také naleznete na webových stránkách www.topvision.cz nebo pod odkazem : http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-konference/event-management-forum/

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na info@komorapr.cz.