Komora Public Relations si Vás dovoluje pozvat na vzdělávací fórum Sales Excellence Forum, který se uskuteční 21. listopadu 2013 v prostorách konferenčního centra GreenPoint, s. r. o. v Praze 10, Dvouletky 529/ 42.

Sales Excellence Forum je setkáním ředitelů a manažerů prodeje, obchodních ředitelů, Sales manažerů a dalších expertů z oblasti obchodu zodpovědných za dosahování prodejních výsledků společnosti, které tak vytváří prostor pro hledání cest k lepšímu využívání obchodních příležitostí, formování vítězného prodejního týmu a efektivním aktivitám s klíčovými zákazníky.

Akci pořádá společnost top vision s.r.o., organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů. Komora Public Relations se stala mediálním partnerem těchto akcí a díky spolupráci, kterou jsme se společností top vision s.r.o. uzavřeli, Vám přineseme nejvíce informací a novinek.

Další informace naleznete na webových stránkách www.topvision.cz nebo pod odkazem http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-konference/sales- excellence/?utm_source=komorapr&utm_medium=manual&utm_campaign=sef- nl

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na info@komorapr.cz.