Marketing Challenge Forum – „Myslete jako zákazník.“ (Paul Gillin)

Již 10. října 2013 se naskytne zájemcům o marketing jedinečná příležitost zúčastnit se konference Marketing Challenge Forum, kterou organizuje společnost top vision s.r.o. Účastníci dostanou příležitost načerpat nové kreativní impulsy, inspiraci a podněty pro vlastní marketingové aktivity přímo od profesionálů.

Nabitý program konference otevře kritik české reklamy Vilém Rubeš a.k.a. Bigvilik, jehož diskusní blok bude zaměřen na zákazníky. Právě na ně, podle jeho názoru, čeští marketéři paradoxně často zapomínají. V mnoha společnostech dochází v současné době k tlaku na zeštíhlování marketingových oddělení. Cestou je pak často propojování marketingových a obchodních oddělení, někde dokonce i převádění pravomocí marketingových oddělení pod obchod.

Jak je tomu v Zentivě? O často komplikovaných vztazích mezi obchodním a marketingovým oddělením pohovoří marketingový ředitel Zentivy Richard Nagy. Nová doba marketingu, kdy se zdá, že tradiční off-line reklama již nefunguje, přináší výjimečné výzvy. Jak se s nimi vypořádat poradí ředitelka marketingové komunikace Karolina Šrámková z Air Bank. Krátí Vám vedení marketingové rozpočty? Tomáš Zdražil, Marketing Communication Manager z DLH Express, nabídne praktické a cenné rady, které pomůžou zeštíhlit marketingový rozpočet tak, aby neutrpěla efektivita jednotlivých marketingových kampaní. Konkrétní případové studie a „best practices“ budou hlavní náplní odpoledního programu. Lenka Šilerová, Executive Director ze společnosti Ipsos Loyalty, vysvětlí, proč se podle ní Net Promoter Score stal velkou výzvou pro marketéry a zároveň i přiblíží konkrétní zkušenosti několika firem s tímto nástrojem. Se svým příspěvkem dále vystoupí marketingový ředitel společnosti ETA, Tomáš Fiala. Manažerka marketingu Jana Zahradníčková pro změnu prozradí, jakou taktiku k nákupu médií mají ve Slevomatu. S velmi zajímavou ukázkou personifikované kampaně vystoupí Andrea Černáková, CRM manažerka společnosti BMW. Společnost zákazníkům zaslala video, které obsahuje klientovo jméno a vůz, v další fázi z něj dokonce udělala hrdinu knižního románu. Na závěr fóra představí Šimon Antropius, který vede marketing společnosti 2N TELEKOMUNIKACE, tři ukázky reálných B2B marketingových strategií.

Další informace naleznete zde, pro přihlášení využijte tento odkaz http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-diskusni-odpoledne/marketing-challenge-forum/?utm_source=komorapr&utm_medium=manual&utm_campaign=mchf-nl