Svět se za poslední půlstoletí změnil od svého základu. Již dávno nežijeme v době, kdy si naladíme svou oblíbenou rádiovou stanici, abychom si vyslechli zprávy z celého světa a za všemi oponami. Dávno nežijeme v době, kdy si večer pustíme hlavní televizní noviny, abychom zjistili, co nového se ve světe stalo. Již nemusíme čekat na oblíbený film a ladit program na televizní stanici. Nežijeme už ani v době, kdy je telefon připojen kabelem na síť a kdy přátelé, rodinu nebo obchodní partnery je těžké zastihnout.

Před více jak dvaceti lety se totiž začal rozšiřovat internet. Nikdo netušil, co tento vynález může způsobit. S internetem také přišly komunikační internetové nástroje. Email změnil svět korespondence. ICQ a Skype svět telefonování. iPhone, který je s internetem a všemi digitálními médii neodmyslitelně spjat, zase revoluci mobilních „chytrých“ telefonů. Sociální média pak změnila pojem komunikace. Na sociálních médiích jsou téměř všichni z rozvinutých i rozvíjejících se zemí; téměř každý má profil na Facebooku, Twitteru, Google+, LinkedInu, Instragramu nebo Pinterestu a každý je v nepřetržitém kontaktu s okolním světem.

Internet, který dnes již dennodenně používá téměř polovina všech lidí na planetě, jeho digitální média a jejich nástroje změnily svět od svého základu. Internet stál na prahu komunikační revoluce.

Žijeme v době, kdy se vše významné i nevýznamné odehrává v digitálním světě médií. Zprávy, příběhy, obchody probíhají v přímém přenosu. Lidé, společnosti a instituce jsou s internetem a jeho nástroji spojeny, zavaleny; žijí digitálními médii a digitální média žijí pro ně.

Reklama a marketing není výjimkou. Rádiová reklama stagnuje. Televizní reklama každým rokem významně klesá. Outdoor již není v kurzu. Vše a všichni se snaží propagaci a své značky či produkty přesunout do světa digitálních médií; na internet, na sociální média, do cílené reklamy chytrých telefonů, do pracovně prospěšných či obyčejně zábavných aplikací pro všechny druhy komunikátorů. Být na Facebooku je nutnost. Komunikovat skrze Twitter také. Ukazovat líbivé fotky přes Instagram se stalo fenoménem. Dělat PR skrze Tumbrl je budoucnost. Kdo neovládá email v telefonu jako by nebyl; kdo neumí požívat všechny digitální a sociální platformy ztrácí nejenom profit, ale i renomé.

Jak se ale v tomto světě orientovat? Umíme ovládat digitální média v náš prospěch a ve prospěch naší společnosti?

Best of Global Digital Marketing Show již přinesla nové poznatky, inspiraci a prohloubila dovednosti v oblasti digitálního marketing marketérům a reklamním či PR specialistům po celém světě. S úspěchem ji hostil Londýn, Kuala Lumpur, Istanbul, Moskva, Jakarta, Singapur, Amsterdam a další světové metropole.

Vzdělávací akce Best of Global Digital Marketing Show, která je určena brand manažerům, marketingovým manažerům, on-line marketing manažerům, manažerům kampaní, strategickým plánovačům, kreativcům a všem dalším, kteří se digitálním marketingem zabývají nebo je prostě jen baví, se uskuteční 19. září v Praze, na půdě Vysoké školy ekonomie a managementu (VŠEM).

Celé vzdělávací fórum vede uznávaný specialista a mezinárodní expert na digitální marketing a reklamu, Mike Berry. Mike Berry působí jako konzultant a lektor v oblasti digitálního marketingu. V současnosti vyučuje v několika významných britských a mezinárodních vzdělávacích institucích jako např. Econsultany, Chattered Institute of Marketing nebo Institute of Direct Marketing. V marketingu se pohybuje od roku 1980 a do samotného digitálního marketingu se zapojil roku 1995. Mike Berry je autorem knihy „The New Integrated Direct Marketing“ a své zkušenosti uplatnil mimo jiné ve společnostech jako je Procter & Gamble, Wunderman, Euro RSCG a Draftfbc. Mike Berry je v součastnosti managing directorem v Mike Berry Associates a partnerem v Aprais.

V programu české premiéry jsou zahrnuty všechny oblasti internetového marketingu včetně e-mail marketingu, marketingu na sociálních sítích, on-line reklamy. Celodenní program zahrnuje případové studie známých značek jako např. Asos, British Airways, Cisco, Coca-Cola, FedEx, IKEA, Volkswagen, Compare The Market, Procter & Gamble, Unilever. Všechny případové studie jdou do hloubky a jsou doprovázeny video ukázkami a rozhovory s klienty a jejich agenturami. Zvláštní důraz je kladen na analytickou část celosvětově úspěšných digitálních marketingových kampaní.

Komora Public Relations si Vás jako mediální partner dovoluje tuto vzdělávací akci pozvat. Vzdělávací program uskuteční 19. září 2013 v prostorách Vysoké školy ekonomie a managementu (VŠEM).

Akci pořádá společnost top vision s.r.o., organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů.

Přihlášku spolu s kompletním programem naleznete zde: http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-diskusni-odpoledne/best-of-global-digital-marketing/?utm_source=komorapr&utm_medium=mail&utm_campaign=bom

Přihlašovat on-line se můžete zde: http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-diskusni-odpoledne/best-of-global-digital-marketing/prihlaska/#forum

Těšíme se na setkání!