Komora Public Relations si Vás dovoluje pozvat na odborné fórum Interní komunikace – interní komunikace v období nejistoty, které se uskuteční 3. října 2013 v pražském Konferenčním centru GreenPoint, v ulici Dvouletky 529/42.

Interní komunikace je setkáním personalistů, manažerů pro komunikaci, HR a PR manažerů. Otevírá diskusi o efektivním řízení interní komunikace, jejích dopadech na výkonnost, úspěšný rozvoj podniku a spokojenost zaměstnanců.

Posláním fóra je zprostředkovat zkušenosti, názory a projekty optimálního fungování interní komunikace s důrazem na aktuální změny a dění ve společnostech.

Akci pořádá společnost top vision s.r.o., organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů. Komora Public Relations se stala mediálním partnerem této akce a díky spolupráci, kterou jsme se společností top vision s.r.o. uzavřeli, Vám přineseme co nejvíce informací a novinek.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce a na webových stránkách www.topvision.cz nebo pod odkazem http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-diskusni-odpoledne/interni-komunikace/?utm_source=komorapr&utm_medium=manual&utm_campaign=ik-nl

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na info@komorapr.cz.