Komora Public Relations si Vás dovoluje pozvat na odborné fórum Marketing Challenge Forum, které se uskuteční 10. října 2013 v pražském Konferenčním centru GreenPoint, v ulici Dvouletky 529/ 42.

Marketing Challenge Forum umožňuje načerpat nové inspirace, podněty a kreativní impulsy pro marketingové aktivity při dosahování výsledků na produktové i podnikové úrovni. Program je zaměřen na propojování marketingu a obchodu, ukázky B2B marketingových strategií a direkt marketing. Jednou z hlavních částí programu je analýza směřování reklamních investic.

Akci pořádá společnost top vision s.r.o., organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů. Komora Public Relations se stala mediálním partnerem této akce a díky spolupráci, kterou jsme se společností top vision s.r.o. uzavřeli, Vám přineseme co nejvíce informací a novinek.

Více informací také naleznete na webových stránkách www.topvision.cz nebo pod odkazem http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-diskusni-odpoledne/marketing-challenge-forum/?utm_source=komorapr&utm_medium=manual&utm_campaign=mchf-nl

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na info@komorapr.cz.