První regionální konference populárního odborného fóra World Communications Forum se uskuteční již v říjnu v Praze.

Organizátoři a hlavní partneři světoznámého World Communications Forum – Davos, mezi nimiž je i česká profesní asociace Komora Public Relations, zvou profesionály, nadšence a všechny, kteří mají zájem o obor komunikací, na konferenci WCF-Prague 2013: Communications Professionals 3.0: Changes & Challenges, která se uskuteční 4. října 2013 v prostorách hotelu Novotel Praha Václavské náměstí, v Kateřinské ulici č. 38.

Program je zaměřen na aktuální témata v oboru komunikací a PR. Diskuze se zaměří na sociální média a jejich výhody a hrozby, na možnosti lepší spolupráce mezi komunikačními agenturami a jejich klienty, regionálními institucemi a členskými státy Evropské unie, či na nové výzvy v oboru komunikace a public relations.

„Rozhodli jsem se rozšířit diskuzi na téma nových trendů a výzev v oblasti komunikace do dalších zemí a regionů. Hlavním cílem je sjednotit odborníky a profesionály z celého světa a utvářet zítřejší public relations “ říká Yanina Dubeykovskaya, místopředsedkyně a obsahová ředitelka Davos Forum.

Mezi hlavními vystupujícími konference budou Paul Holmes, CEO a zakladatel Holmes Report; Andre Manning, viceprezident Philips Electronics, James Gillies, vedoucí oddělení komunikace v CERN, Švýcarsko; Dr. Leandro Herrero, autor bestselleru “Viral Change” či Maxim Behar, předseda představenstva v Hill+Knowlton Strategies.

Hlavními partnery celé akce jsou: KoPR – Komora Public Relations (Česká republika), BAPRA (Bulharsko), CPRA (Chorvatsko), LRVS (Litva), PRSS (Slovinsko), BPRCA (Belgie), MPRSZ (Maďarsko), a RPRA (Rusko).

World Communications Davos Forum sdružuje profesionály z oblasti komunikace z více než čtyřiceti dvou zemí světa po více než čtyři roky. Na těchto konferencích a odborných setkáních bylo již možno vidět odborníky z více jak osmdesáti-pěti poradenských společností, šedesáti firem, patnácti velkých mezinárodních organizací, dvanácti mediálních společností a deseti vzdělávacích institucí a šesti samosprávných celků.

Každým dnem a každou další novou akcí, jako je právě konference WCF-Prague 2013: Communications Professionals 3.0: Changes & Challenges, se také rozrůstá skupina The Davos Forum na všech významných sociálních médiích; Facebooková stránka obsahuje přes tisíc fanoušků, na Twitteru je zaregistrováno přes osm-set uživatelů a kanál YouTube obsahuje na sto-dvacet videí.

Více informací o celé akci naleznete na http://wcf-davos-prague.evenium.net nebo kontaktujte organizátory na partners@frumdavos.com, max@m3bg.com