Komora Public Relations se stala partnerem odborného fóra WCF-Prague 2013: Communications Professionals 3.0: Changes & Challenges in the PR, které je setkáním profesionálů a kvalifikovaných pracovníků v oblasti komunikace. Jedná se o konferenci se zaměřením na nové strategie či kreativními nápady, které mají za cíl zlepšit svět médií a komunikací, převážně pak v Evropské unii a jejich členských zemích a organizacích. Celé fórum je vedeno jako otevřený dialog sdružující představitele významných firem a komunikačních odborníků z předních světových organizací a politických, nevládních či neziskových organizací, výzkumných středisek nebo internetových komunit.

Můžete se těšit na přední světové odborníky na komunikaci a média jako jsou např. Paul Holmes, zakladatel a výkonný ředitel Holmes Report & SABRE; Andre Manning, místopředseda pro komunikace v Royal Philips Electronics; Dr. Leandro Herrero, výkonný ředitel The Chalfont Project Ltd. a partner Viral Change Global LLP; Dr. Gábor Hegyi, zakladatel a výkonný ředitel Capital Communications Hungary; Maxim Behar, předseda Hill+Knowlton Strategies Česká republika a výkonný ředitel a předseda představenstva M3 Communications Group Bulharsko či James Gillies, ředitel komunikace v CERN, Ženeva, Švýcarsko.

Akce se koná již 4. října 2013 v hotelu Novotel Praha Wenceslas Square, v Kateřinské ulici 38. Komora Public Relations, jako hlavní český partner této akce, bude mít možnost doplnit program o renomované řečníky z oblasti PR a komunikace z České republiky.

O všech aktivitách před samotnou akcí Vás budeme pravidelně informovat. Více informací o celé akci a detailní program naleznete zde: http://wcf-davos-prague.evenium.net