Komora Public Relations si Vás dovoluje pozvat na vzdělávací akci Best of Global Digital Marketing Show, který se uskuteční 19. září 2013 v prostorách Vysoké školy ekonomie a managementu (VŠEM).

Best of Global Digital Marketing Show je jedinečná marketingová událost, která inspirovala marketéry po celém světě. V programu jsou zahrnuty všechny oblasti internetového marketingu včetně e-mail marketingu, marketingu na sociálních sítích, či on-line reklamy. Všechny případové studie jdou do hloubky a jsou doprovázeny video ukázkami a rozhovory s klienty a jejich agenturami. Hlavním přednášejícím je Mike Berry, který své zkušenosti uplatnil mimo jiné ve společnostech jako je Procter & Gamble, Wunderman, Euro RSCG a Draftfbc.

Akci pořádá společnost top vision s.r.o., organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů. Komora Public Relations se stala mediálním partnerem těchto akcí a díky spolupráci, kterou jsme se společností top vision s.r.o. uzavřeli, Vám přineseme co nejvíce informací a novinek.

Více informací naleznete na webových stránkách www.topvision.cz nebo pod odkazem http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-diskusni-odpoledne/best-of-global-digital-marketing/?utm_source=komorapr&utm_medium=mail&utm_campaign=bom

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na info@komorapr.cz.