V pátek pozdě odpoledne jsme dostali poslední nominace do naší pravidelné ankety Mediální počin měsíce a takto to vypadá. Hlasujte!

V květnu jsme se moc neohřáli; počasí nepřálo. Na domácí a světové kulturní, obchodní a politické scéně bylo ale poměrně horko.

Tomáš Klus dal médiím velmi horkou zprávu o tom, že se stal otcem. Otcovství se ovšem ukázalo jako vypečená novinářská kachna, na kterou přistoupila snad všechna média v České republice. Tomáš si prostě rád hraje a to nejenom na kytaru. Miloš Zeman asi kvůli nepřízni počasí chytil virózu s vysokými horečkami. Nebo jenom pil moc studených nápojů na zahřátí. Těžko říct. Viróza byla ale tak vážná, že se o ní zajímal celý svět. Brzké uzdravení!

V zahraničí to tento měsíc bylo pod taktovkou hvězd.

V kostýmu letušky a s make-upem na obličeji obsluhoval britský miliardář Richard Branson cestující letu AirAsia. Branson prý plnil prohranou sázku se svým konkurentem Tonym Fernandesem. Pro svou roli si prý dokonce nechal oholit nohy. Můžeme tedy hovořit o novém typu PR Stunt? Španělskému tenistovi Davidu Ferrerovi se ale jeho PR počin moc nepovedl. Na sociální síti Twitter vychvaloval nový Samsung Galaxy S4, ale zapomněl na to, že zprávu posílá z iPhonu.

Pro své horké vítěze hlasujte na: http://www.komorapr.cz/medialni-pocin-mesice