V únoru jsme měli pár krásných a slunečních dní. Vypadalo to, že velmi brzy přijde jaro, tedy období které máme spojené se změnami a novými směry. Jaro sice nepřišlo, ale na jarní náladě to už nic nezměnilo.
Na domácí půdě nebylo o inovace a změny nouze.
Exposlanec Petr Wolf se například – asi ze samé lásky k přírodě – přeměnil ve strom. Nechal si narůst větve a přespávat u sebe datla. IKEA chtěla přijít s jarním trhákem sezóny. Nabídla nám tedy jejich švédskou specialitu švédské kuličky ala konina. Mňamka, která se však nějak nesešla s úspěchem. Nezbylo jim tedy nic jiného než vysvětlovat a vysvětlovat. Výsledek – v krizovém PR asi s novými trendy nepřijdou. Lidové noviny zase přišli s přejmenováním Tomáše Halíka na Balíka a něcismus na nacismus. Také žádný kladný výsledek.
I ve světe se jaro projevovalo.
Robert Fico, předseda strany SMER a slovenský ministerský předseda, tolik trénoval na jarní a letní sezónu (asi aby překvapil voliče nejenom vytrénovaným programem, ale taky tělem), že překonal i elitní vojáky. Za půl hodinky udělal úctyhodných 1001 kliků a vytvořil tak nejenom nový rekord, ale i nové pojetí politického PR – Muscle PR. Benedikt XVI. si řekl, že v mohutných a chladných církevních stavbách je zima (i na jaře) a že bude lepší být na sluníčku. Rezignoval tedy kvůli zdraví – i když Vatikán podával nejrůznější vysvětlení a trochu se do toho celého zamotal – a odebral se do slunné papežské rezidence Castel Gandolfo.
Jaro tedy dělalo divy. Zapůsobilo i na Vás? Komu dáte svůj hlas? Hlasujte na: http://www.komorapr.cz/medialni-pocin-mesice