V posledních dvaceti letech se svět výrazně změnil. Je rychlejší a snad i jednodušší než kdy jindy, zejména pokud jde o sociální aspekty a komunikaci. Naše dny začínají přihlášením se na různé účty – ráno, ještě v polospánku, sledujeme a „uploadujeme“ náš profil na Facebooku nebo Twitteru, díváme se na nové e-maily, čteme nové příspěvky na zpravodajských serverech či diskusních fórech a denně také zkoumáme a objevujeme nové formy médií.

Rychlost revoluce sociálních médií je obrovská, vytváří na nás tlak a nutní nás se tomuto tempu přizpůsobit. Technologie zaznamenává v posledních dekádách obrovský rozvoj a nové technologie se objevují každým dnem. Tomuto pokroku v současné době nemůžeme a snad ani nechceme uniknout; naopak, je nutné a mnohdy i prospěšné se s pokrokem sžít a novým věcem se prostě naučit.

Naučte se, jak pracovat s velmi dynamicky se rozvíjející a pro společnosti stále více potřebnou sociální sítí LinkedIn na praktickém workshopu LinkedIn – nástroj pro váš business!

Účastníci workshopu se dozví základy komunikace a obecné předpoklady komunikace v rámci této sociální sítě. Součástí programu budou rovněž případové studie úspěšných a efektivních kampaní. Nedílnou součástí však budou i neúspěšné kampaně a známé faux pas.

Odborné fórum je vedeno profesionály z praxe; mezi vystupujícími budou Jan Vašík, specialista na sociální média ze společnosti VISION NetMedia, Michal Andera, zakladatel společnosti neocont a organizátor pražských CreativeMornings, a Jana Filová, marketingová a R&D specialistka a nezávislá konzultantka v oblasti marketingu.

Komora Public Relations si Vás jako mediální partner dovoluje na toto odborné fórum pozvat. Vzdělávací program se uskuteční 29. ledna 2013 v HUB Praha, Drtinova 557/10, Praha 5, 150 00.

Akci pořádá společnost enforum, platforma pro sdílení zkušeností a know-how mezi podnikateli a profesionály napříč obory a organizátor odborných fór, seminářů a vzdělávacích kurzů.

Přihlášku spolu s kompletním programem naleznete zde. Přihlašovat se můžete i on-line zde.

Těšíme se na setkání!